چگونه از ایران‌سرور هاست وردپرس خریداری کنم؟

تاریخ آپدیت: 1402/10/13

هاست وردپرس یکی از پرطرفدارترین محصولات ایران‌سرور است. اگر قصد خرید این محصول را دارید اما در پروسه خرید آن دچار مشکل شده‌اید، این آموزش راهنمای خوبی برای شما خواهد بود.

 1. ابتدا وارد سایت ایران سرور به آدرس www.iranserver.com شوید و از منوی بالای سایت در قسمت هاست، گزینه هاست وردپرس را انتخاب کنید.

 2. با کلیک روی هر محصول دلخواه، می‌توانید پلن‌های مختلف آن را مشاهده کنید. در این صفحه پلن‌های هاست وردپرس را از لحاظ امکانات و قیمت با هم مقایسه کرده و پلن مدنظر خود را انتخاب کنید.

 3. با کلیک روی دکمه ثبت سفارش، به صفحه انتخاب دامنه هدایت می‌شوید.

 4. در این صفحه 3 گزینه پیش روی شما قرار دارد:

  • ثبت دامنه جدید: اگر می‌خواهید دامنه جدیدی ثبت کنید، دامنه مدنظر را وارد کرده و روی دکمه بررسی کلیک کنید. حال باید شناسه ایرنیک را وارد کنید. آموزش ثبت دامنه IR و ایجاد شناسه ایرنیک را می‌توانید در این لینک مطالعه کنید.

  • انتقال دامنه از دیگر شرکت‌ها: اگر دامنه‌ای را در جای دیگری ثبت کرده‌‍اید و الان می‌خواهید آن را به ایران‌سرور انتقال دهید، از این گزینه استفاده کنید. با دریافت کد EPP از ثبت‌کننده کنونی و وارد کردن آن، پروسه انتقال دامنه تکمیل می‌شود.

  • دامنه را قبلا ثبت کرده‌ام: این گزینه برای افرادی است که دامنه خود را قبلا در ایران سرور ثبت کرده‌اند و حال می‌خواهند دوباره از همان دامنه استفاده کنند.

   

 5. در این مرحله مدت اعتبار سرویس خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید هرچه مدت اعتبار طولانی‌تری برای سرویس خود انتخاب کنید، تخفیف‌های بیشتری شامل حال شما می‌شود و می‌توانید سرویس به‌صرفه‌تری داشته باشید.

 6. فاکتور خرید سرویس در این صفحه به شما نمایش داده می‌شود.
 7. در این مرحله باید وارد پنل کاربری شوید. البته اگر از قبل وارد پنل شده باشید، دیگر نیازی نیست که دوباره نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید.

 8. در صفحه پرداخت نهایی، تمامی اطلاعات را می‌توانید مشاهده کنید و در نهایت روی گزینه ثبت سفارش کلیک کنید.

 9. با کلیک روی دکمه ثبت سفارش، یک فاکتور برای شما صادر می‌شود که تمامی اطلاعات مربوط به سرویس را به شما نشان می‌دهد.
 10. در این صفحه 3 گزینه پیش روی شما قرار دارد:

  • پرداخت آنلاین: با انتخاب پرداخت آنلاین، وارد صفحه پرداخت الکترونیکی شده و می‌توانید مبلغ سرویس را پرداخت کنید.
  • پرداخت با فیش بانکی: گزینه پرداخت با فیش بانکی به شما این امکان را می‌دهد که مبلغ مربوطه را به یکی از شماره حساب‌های ایران‌سرور واریز کنید.
  • کسر از اعتبار: گزینه کسر از اعتبار هم برای پرداخت با استفاده از موجودی پنل کاربری شما است.