سفارش محصول فلکس گرافیکی

تاریخ آپدیت: 1401/10/18

برای خرید سرویس فلکس گرافیکی مراحل زیر را دنبال کنید:

بعد از ورود به پورتال، از ساید بار سمت راست روی محصولات کلیک کنید.
در زیر منویی که نمایش داده می‌شود، زیرساخت ابری را انتخاب کنید.
در صفحه جدید، این بار پلن با پردازش بالاتر را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب پلن، موقعیت سرویس را مشخص کنید (تبریز، تهران، آلمان، فرانسه).

توجه داشته باشید که در حال حاضر مناطق جغرافیایی تبریز و تهران در دسترس هستند و شما می‌توانید روی این مناطق سرویس خود را خریداری و از آن استفاده کنید.

در صورتی که روی هرکدام از این مناطق جغرافیایی سرویسی داشته باشید، در جدولی محصولات خریداری شده شما نمایش داده می‌شود و وضعیت کنونی سرور را هم در همین جدول می‌توانید مشاهده کنید. اما اگر هنوز به اقدام هیچ محصولی نکردید، در پایین صفحه می‌توانید روی دکمه خرید کلیک کنید.

با کلیک روی دکمه خرید سرویس به صفحه خرید سرویس منتقل می‌شوید. فراموش نکنید که مراحل خرید فلکس گرافیکی کاملا شبیه فلکس است. منتها با این تفاوت که پلن‌های محدودی نسبت به فلکس دارد.
در صورتی که خواستید منطقه جغرافیایی خود را پیش از خرید عوض کنید، این امکان برای شما وجود دارد و از طریق صفحه خرید در بالا می‌توانید این کار را انجام دهید. درست مانند تصویر زیر:

دقت داشته باشید که برای خرید محصول فلکس گرافیکی، از پلن‌های Ubuntu+GPU و Windows+GPU می‌توانید استفاده کنید.

حالا کافی است یکی از این دو پلن را انتخاب کنید. پلن ویندوزی یا لینوکسی. پلن ویندوزی در نسخه ویندوز 10 ارائه شده و پلن لینوکسی با ورژن‌های 20.04 و 18.04 روی سایت موجود است.

بعد از اینکه سیستم عامل خود را انتخاب کردید، تنها پلنی که قابلیت سازگاری دارد به شما نمایش داده می‌شود. به زودی به تعداد این پلن‌ها افزوده خواهد شد.

با انتخاب پلن، به مرحله بعد منتقل خواهید شد. در این مرحله اگر نیاز به دیسک ابری داشته باشید، می توانید تیک گزینه آن را فعال کرده و همین حالا اقدام به خرید دیسک ابری کنید.

بعد از مرحله دیسک ابری نوبت به انتخاب روش پرداخت است. این بخش شامل پرداخت ماهانه و پرداخت ساعتی است. با انتخاب یکی از این دو حالت شما به مرحله بعد منتقل خواهید شد و در آن باید اطلاعات سرویس خود را وارد کنید.

بعد از انتخاب نام سرویس، نام سرور، ایجاد رمز عبور و گذشتن از بخش‌هایی مثل اسکریپت راه اندازی، کلید SSH و فایروال نوبت به پرداخت می‌رسد. در صورتی که سرویس پیش پرداخت را انتخاب کرده باشید، به صفحه پرداخت منتقل خواهید شد و هزینه یک ماه استفاده از سرویس را باید پرداخت کنید. اما در صورتی که سرویس را به صورت ساعتی خریداری کرده باشید، می توانید سرویس را راه اندازی کنید تا هزینه آن به ازا هر ساعت از اعتبار حساب شما کسر شود.