چگونه سرویسم را در ایران سرور تمدید کنم؟

تاریخ آپدیت: 1402/09/20

اگر جزو آن دسته از کاربرانی هستید که عجله‌ای برای تمدید سرویس ندارید، سیستم به صورت خودکار فاکتور تمدید سرویستان را ۷ روز قبل از سررسید سرویس به صورت خودکار ایجاد خواهد کرد.

در این شرایط، فاکتور تمدید سرویس در پنل کاربری در سربرگ «مالی» گزینه‌ی «گردش حساب» قابل مشاهده است و پس از پرداخت، تمدید آن نیز به صورت اتومات توسط سیستم انجام خواهد شد.

البته همیشه پیشنهاد می‌کنیم همیشه پس از پرداخت فاکتور تاریخ سررسید سرویستان را بررسی کرده و مطمئن شوید که اضافه شده است.

در صورتی که قصد دارید تمدید سرویس را به صورت دستی و زودتر از موعد انجام دهید، در ادامه نحوه‌ی انجام این کار را با هم پیش خواهیم برد.
تنها سرویس‌های زیر امکان تمدید زودتر از موعد دارند:

  • انواع هاست‌های اشتراکی
  • انواع نمایندگی هاست
  • سرور مجازی ایران و اروپا
  • سرور اختصاصی ایران
  • سرویس سایت ساز

 

جهت تمدید زودتر از موعد نیاز است پس از وارد شدن به پنل کاربری از سربرگ «سرویس‌ها» گزینه‌ی «تمدید سرویس» را انتخاب نمایید.

 

 

در صفحه‌ی جدید، می‌توانید به کمک قسمت جستجو سرویس فعال مورد نظر را پیدا کرده و پس از انتخاب آن بر روی «ثبت سفارش تمدید» کلیک کنید.
در صورت مشاهده پیغام «فاکتور پرداخت نشده دارید» نیازی به ادامه فرآیند نیست و با پرداخت فاکتور مورد نظر می توانید تمدید سرویس خود را انجام دهید.

 

 

در صفحۀ بعدی سبد خرید را بررسی کنید و از صحت سرویس انتخاب مطمئن شود.
سپس می‌بایست بر روی گزینه‌ی پرداخت نهایی کلیک نمایید.

 

 

نهایتا شما می‌توانید با تایید اطلاعات ثبت شده در سیستم و مرور آن‌ها، در پایین صفحه روی تیک مربوط به «موافقیت با شرایط استفاده از خدمات» کلیک و وضعیت سفارش خود را نهایی کرده تا در صفحۀ بعدی پیش فاکتور مربوط به سفارش را مشاهده کنید.

 

 

توجه داشته باشید در صورت نیاز به تغییر سیکل سرویس حتما با پشتیبانی از طریق تیکت در ارتباط باشید تا درخواست شما توسط ما انجام شود.

متاسفانه سرورهای اختصاصی اروپایی و گواهی SSL امکان تمدید زودتر از موعد ندارند و نیاز است در نزدیکی سررسیدشان تمدید شوند.