چگونه وارد پنل کاربری ایران‌سرور شوم؟

تاریخ آپدیت: 1402/10/10

ثبت نام در ایران‌سرور

برای خرید هریک از محصولات ایران‌سرور و همچنین دسترسی به قابلیت‌های پنل کاربری، قبل از هر چیز باید یک حساب کاربری در ایران‌سرور داشته باشید. اگر تاکنون در سایت ایران‌سرور ثبت نام نکرده‌اید، این آموزش را دنبال کنید تا به صورت گام به گام با مراحل ساخت پروفایل کاربری آشنا شوید.

 1. ابتدا وارد سایت ایران‌سرور شوید.
 2. مانند تصویر زیر در قسمت بالا سمت چپ روی دکمه پنل کاربری کلیک کنید.

  برای اینکه به صورت مستقیم وارد صفحه ثبت نام شوید روی این آدرس کلیک کنید.
 3. در این قسمت آدرس ایمیل خود را وارد کرده و روی دکمه ادامه کلیک کنید.
  توجه داشته باشید که ایمیل خود را باید به صورت کامل و صحیح وارد کنید؛ زیرا تمام اطلاع‌رسانی‌ها از طریق ایمیل انجام می‌شود.
  نمونه آدرس ایمیل درست: test@gmail.com

 4. در صورتی که تا به حال با این آدرس ایمیل در ایران‌سرور ثبت نام نکرده باشید، وارد صفحه ثبت نام می‌شوید.
 5. در این قسمت اطلاعات خواسته شده شامل نام، نام خانوادگی و شماره همراه خود را وارد کنید و سپس یک رمز عبور امن برای حساب کاربری خود تعیین کنید.
  نکته: رمز عبور شما حتما باید ترکیبی از حروف، اعداد و کاراکترهای خاص باشد. همچنین با کلیک روی گزینه رمز خودکار، یک رمز عبور ایمن برای شما ایجاد می‌شود که توصیه می‌کنیم حتما آن را در جایی امن ذخیره کنید.
 6. حال با موافقت با شرایط استفاده از خدمات و کلیک روی دکمه ثبت نام، یک حساب کاربری در ایران‌سرور برای شما ساخته می‌شود.
  برای مطالعه شرایط استفاده از خدمات ایران‌سرور روی این لینک کلیک کنید.

 7. ثبت نام شما در ایران‌سرور با موفقیت انجام شد! خوش آمدید!

ورود به پنل کاربری

اگر قبلا در ایران‌سرور ثبت نام کرده‌اید، دیگر لازم نیست مراحل بالا را طی کنید. برای این کار:

 1. ابتدا وارد سایت ایران‌سرور شوید.
 2. مانند تصویر زیر در قسمت بالا سمت چپ روی دکمه پنل کاربری کلیک کنید.

  برای اینکه به صورت مستقیم وارد صفحه ورود شوید روی این آدرس کلیک کنید.
 3. ایمیل خود را وارد کرده و روی دکمه ادامه کلیک کنید.
 4. کلمه عبور را وارد کرده و روی دکمه ورود کلیک کنید.
  اگر رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید، کافی است روی لینک «رمزتان را فراموش کرده‌اید؟» کلیک کنید تا لینک بازیابی رمز عبور برای ایمیل شما ارسال شود. حال باید روی لینک Reset Your Password در ایمیل ارسال شده کلیک کرده و رمز عبور پنل کاربری‌تان را عوض کنید.
 5. در صورتی که احراز هویت دو مرحله‌ای را برای اکانت خود فعال کرده‌اید، کد مربوطه را وارد کنید. برای آشنایی با فرایند احراز هویت دو مرحله‌ای روی این لینک کلیک کنید.

چند نکته مهم:

 • از هر آدرس ایمیل، فقط یک کاربر می‌تواند برای ثبت نام در ایران‌سرور استفاده کند. در صورتی که خطای تکراری بودن ایمیل دریافت کردید، یعنی که شما قبلا با این آدرس در پنل کاربری ایران‌سرور ثبت نام کرده‌اید و با وارد کردن رمز عبور مربوطه می‌توانید وارد سایت شوید.
 • حواستان باشد که هیچ کدام از کاربرانی که تا به حال مورد حمله هکرها قرار گرفته‌اند، احتمال این اتفاق را نمی‌دادند. لذا سعی کنید از همین ابتدا یک رمز عبور ایمن برای پروفایل خود انتخاب کنید تا از سواستفاده افراد سودجو در امان بمانید. استفاده از شماره موبایل، کدملی، شماره دانشجویی و الگوهای قابل حدس به هیچ عنوان برای رمز عبور پنل کاربری مناسب نیستند. آموزش ساخت یک کلمه عبور امن برای پنل کاربری را می‌توانید در این لینک مطالعه کنید.