از چه روش‌هایی می‌توانم با پشتیبانی در ارتباط باشم؟

تاریخ آپدیت: 1402/10/11

یکی از اصلی‌ترین اهداف ما در ایران‌سرور، بهبود پشتیبانی و خدمات پس از فروش است. پشتیبانی ایران‌سرور هر روز و هر شب آماده پاسخگویی به سوالات و حل مشکلات شما است. اما اگر هنوز نمی‌دانید که چطور می‌توانید با پشتیبانی در ارتباط باشید، این آموزش را از دست ندهید.

برای ارتباط با پشتیبانی ایران‌سرور 3 روش وجود دارد که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم:

 1. تماس تلفنی

  اولین راه برای تماس با پشتیبانی ایران‌سرور، تماس تلفنی با بخش پشتیبانی است. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز که با مشکلی مواجه شدید از طریق تماس تلفنی با بخش پشتیبانی ارتباط بگیرید و از راهنمایی‌های ما استفاده کنید.

  شماره تماس: 31776-051 و 37673600-051

  شماره تماس تهران: 58983000-021

 2. پشتیبانی تیکت

  راه دیگری که می‌توانید سوالات خود را مطرح کنید و در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ مورد نیاز را دریافت کنید، ثبت تیکت در پرتال مشتریان است. برای آشنایی با پروسه ثبت تیکت به این مقاله مراجعه کرده و برای ثبت تیکت روی این لینک کلیک کنید.

 3. گفت‌وگوی آنلاین

  چت آنلاین از دیگر راه‌های ارتباطی شما با پشتیبانی ایران‌سرور است. برای استفاده از این قابلیت نیازی نیست وارد پنل کاربری خود شوید. درواقع هر زمان که وارد صفحه اصلی ایران‌سرور به نشانی iranserver.com شوید، می‌توانید به صورت آنلاین با پشتیبان‌ها چت کنید.

  ساعت پاسخگویی ما

  همانطور که گفتیم پشتیبانی ایران‌سرور در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه‌روز آماده پاسخگویی به شما است. برای اینکه سریع‌تر بتوانید پاسخ سوال خود را دریافت کنید، می‌توانید از جدول زمان‌بندی زیر برای ارتباط با پشتیبانی استفاده کنید.