آموزش فعالسازی لینک ورود مستقیم

تاریخ آپدیت: 1402/10/10

یکی از قابلیت‌های حساب‌های کاربری در ایران‌سرور، امکان ورود سریع با استفاده از لینک ورود مستقیم است. اگر برایتان سوال است که این لینک چه کاربردی دارد و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد، این آموزش را از دست ندهید.

برای مثال فرض کنید ایمیلی مبنی بر ایجاد تیکت برای شما ارسال می‌شود و می‌خوهید در همان لحظه تیکت مربوطه را در پنل کاربری مطالعه کنید. با فعال کردن قابلیت لینک ورود مستقیم، این امکان برای شما فراهم می‌شود که بتوانید بدون وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، وارد پنل کاربری خود شوید. با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چگونه با چند کلیک ساده می‌توانید این قابلیت را برای حساب کاربری خودتان در ایران‌سرور فعال کنید. 

آموزش گام به گام فعالسازی لینک ورود مستقیم

  1. برای فعالسازی لینک ورود مستقیم ابتدا در سایت ایران‌سرور با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود شوید.


  2. از افزونه سمت چپ روی گزینه «تنظیمات امنیتی» کلیک کنید.

  3. در قسمت لینک ورود مستقیم، با کلیک روی دکمه «فعالسازی»، استفاده از این لینک برای شما فعال می‌شود.

حال هر زمانی که یک پیامک یا ایمیل اطلاع‌رسانی مربوط به تیکت یا فاکتور برای شما ارسال شود، می‌توانید با کلیک روی لینک مربوطه، بدون نیاز با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور به تیکت یا فاکتور مدنظر خود دسترسی داشته باشید. 

توجه: برای غیرفعال کردن این قابلیت نیز، کافی است روی دکمه «غیرفعالسازی» کلیک کنید.

نکته مهم: یادتان نرود که ورود به پنل کاربری با لینک یکبار مصرف محدودیت‌هایی نیز دارد. برای مثال زمانی که در ایمیل تیکت روی دکمه مشاهده تیکت کلیک کنید، فقط می‌توانید تیکت مربوطه را مشاهده کرده و در صورت نیاز به آن پاسخ دهید. اما اگر بخواهید از این طریق وارد قسمت‌های دیگر پنل کاربری شوید، این صفحه به شما نمایش داده می‌شود و باید ابتدا در پنل کابری لاگین کنید.

همانطور که دیدید با چند کلیک ساده می‌‌توانید این قابلیت مفید را برای حساب کاربری خود فعال کنید. برای فعالسازی لینک ورود مستقیم اینجا کلیک کنید.

اگر این مطلب برای شما مفید بود، آن را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید.